Разлика помеѓу преработките на „Највисок државен домен“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
interwiki
(interwiki)
с (interwiki)
[[de:Top-Level-Domain#Länderspezifische Top-Level-Domains (ccTLD)]]
[[el:Κατάλογος top-level domains]]
[[en:Country code top-level domain]]
[[es:Dominio de nivel superior geográfico]]
[[eo:Nacia domajno de plej alta nivelo]]
4.318

уредувања

Прегледник