Корисник:Toci: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 16 бајти ,  пред 5 години
Замена на Image:Flag_of_Macedonia.svg со Image:Flag_of_the_Republic_of_Macedonia.svg (од страна на CommonsDelinker поради: File renamed: [[:c:COM:FR#reasons|File renaming...
сНема опис на уредувањето
(Замена на Image:Flag_of_Macedonia.svg со Image:Flag_of_the_Republic_of_Macedonia.svg (од страна на CommonsDelinker поради: File renamed: [[:c:COM:FR#reasons|File renaming...)
 
 
{| cellspacing='1' style='width:255px;background:yellow;border:solid #FFCC00 1px;:margin-top:px;margin-bottom:3px;'
| style="width:45px;height:45px;background:yellow;text-align:center;font-size:14pt;" | [[Слика:Flag of the Republic of Macedonia.svg|60px]]
| style="font-size:8pt;text-align:center;padding:4pt;line-height:1.25em;" | Корисникот е '''[[Македонци|<span style='color: black'>Mакедонeц</span>]]'''.
|}

Прегледник