Разлика помеѓу преработките на „Група 2Б на периодниот систем“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
Робот: Исправка на двојни пренасочувања → Група 12 на периодниот систем
с (Робот: Исправка на двојни пренасочувања → XII група на периодниот систем)
с (Робот: Исправка на двојни пренасочувања → Група 12 на периодниот систем)
 
#пренасочување [[XIIГрупа група12 на периодниот систем]]
3.967

уредувања

Прегледник