Разлика помеѓу преработките на „Плебејци“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 42 бајти ,  пред 5 години
embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information
с (Bot: Migrating 46 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q104687 (translate me))
(embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information)
 
{{Никулец од областа на историјата}}
{{Нормативна контрола}}

Прегледник