Разлика помеѓу преработките на „Предлошка:Корисник ОХКР“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
нема опис на уредувањето
(Создадена страница со: <div style="float:left; border:solid #808080 1px; margin: 1px;"> {| cellspacing="0" style="width:280px;background:white;" | Image:Лого на ОУ ...)
 
с
{| cellspacing="0" style="width:280px;background:white;"
| [[Image:Лого на ОУ „Кочо Рацин“ - Охрид.jpg|40px|center|Лого на ОУ „Кочо Рацин“ - Охрид]]
| style="font-size:8pt;padding:2pt;line-height:1.25em;"|Овој корисник е член на вики-проектот<br/>'''[[Википедија:ОХКР|ОХКР 2013, ОУ „Кочо Рацин“ - Охрид]]'''
|}</div><br/><includeonly>[[Категорија:ВикиПроект ОХКР членови на проектен тим|{{PAGENAME}}]]</includeonly><noinclude>[[Категорија:Шаблони за вики проектот ОХКР]]</noinclude>

Прегледник