Разлика помеѓу преработките на „Википедија:За Википедија“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
+ навигациона лента и рамка
с (Бот Додава: pt:Wikipedia:Introdução 2)
(+ навигациона лента и рамка)
{| align=center style="-moz-border-radius-topright: 1em; -moz-border-radius-topleft: 1em; -moz-border-radius-bottomright: 1em; -moz-border-radius-bottomleft: 1em; font-family:Trebuchet MS, sans-serif; border: 3px solid MidnightBlue; padding: 6px; ;"
|
----
{{добредојде навигација}}
----
<br>
__NOEDITSECTION__
<div style="text-align:center;">

Прегледник