Промени

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 33 бајти ,  пред 6 години
с
r2.7.2) (Робот: Додава gv:Organe (ronsaghey-kirpey)
[[fa:اندام]]
[[fr:Organe]]
[[gv:Organe (ronsaghey-kirpey)]]
[[gl:Órgano]]
[[ko:기관 (해부학)]]
7.011

уредување

Прегледник