Прејди на содржината

Предлошка:Корисник it-1: Разлика помеѓу преработките

с
Робот: Додава az:Şablon:User it-1
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Робот: Додава br:Patrom:User it-1)
с (Робот: Додава az:Şablon:User it-1)
[[ts:Template:User it-1]]
[[zh-yue:Template:User it-1]]
[[az:Şablon:User it-1]]
[[bat-smg:Šabluons:User it-1]]
[[zh:Template:User it-1]]
85.496

уредувања