Корисник:AvicBot: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 12 бајти ,  пред 10 години
с
r2.6.5) (Робот: Додава ce:Декъашхо:AvicBot
с (r2.6.5) (Робот: Додава to:User:AvicBot)
с (r2.6.5) (Робот: Додава ce:Декъашхо:AvicBot)
[[ja:利用者:AvicBot]]
[[nap:Utente:AvicBot]]
[[toce:UserДекъашхо:AvicBot]]
[[no:Bruker:AvicBot]]
[[nrm:User:AvicBot]]
[[th:ผู้ใช้:AvicBot]]
[[tg:Корбар:AvicBot]]
[[to:User:AvicBot]]
[[tr:Kullanıcı:AvicBot]]
[[tk:Ulanyjy:AvicBot]]
3.967

уредувања

Прегледник