Корисник:AvicBot: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Одземени 9 бајти ,  пред 10 години
с
r2.6.5) (Робот: Додава haw:Mea hoʻohana:AvicBot, vec:Utente:AvicBot
с (r2.6.5) (Робот: Додава mhr:Пайдаланыше:AvicBot, vec:Utente:AvicBot)
с (r2.6.5) (Робот: Додава haw:Mea hoʻohana:AvicBot, vec:Utente:AvicBot)
[[xal:Демнч:AvicBot]]
[[ko:사용자:AvicBot]]
[[haw:Mea hoʻohana:AvicBot]]
[[hy:Մասնակից:AvicBot]]
[[hi:सदस्य:AvicBot]]
[[nov:User:AvicBot]]
[[oc:Utilizaire:AvicBot]]
[[mhr:Пайдаланыше:AvicBot]]
[[uz:Foydalanuvchi:AvicBot]]
[[pi:अवयव:AvicBot]]
3.967

уредувања

Прегледник