Корисник:AvicBot: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Одземени 7 бајти ,  пред 10 години
с
r2.6.5) (Робот: Додава bjn:Pamakai:AvicBot
с (r2.6.5) (Робот: Додава as:সদস্য:AvicBot)
с (r2.6.5) (Робот: Додава bjn:Pamakai:AvicBot)
[[roa-rup:User:AvicBot]]
[[frp:Usanciér:AvicBot]]
[[as:সদস্য:AvicBot]]
[[ast:Usuariu:AvicBot]]
[[az:İstifadəçi:AvicBot]]
[[bn:ব্যবহারকারী:AvicBot]]
[[asbjn:সদস্যPamakai:AvicBot]]
[[zh-min-nan:User:AvicBot]]
[[map-bms:Panganggo:AvicBot]]
3.967

уредувања

Прегледник