Прејди на содржината

Предлошка:Корисник it-1: Разлика помеѓу преработките

с
Робот: Додава mwl:Modelo:User it-1
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Робот: Додава sah:Халыып:User it-1)
с (Робот: Додава mwl:Modelo:User it-1)
[[hu:Sablon:User it-1]]
[[arz:قالب:User it-1]]
[[mwl:Modelo:User it-1]]
[[nl:Sjabloon:Gebruiker it-1]]
[[nds-nl:Mal:Gebruker it-1]]
85.496

уредувања