Разлика помеѓу преработките на „Корисник:Li4kata“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Нема измена во големината ,  пред 14 години
да ти поправам, се надевам не ти пречи, и веќе еднаш тргни го тој шаблон, НЕ ТИ Е МАЈЧИН МАКЕДОНСКИОТ, па и дијалект нека е, ама не ти е мајчи
(да ти поправам, се надевам не ти пречи, и веќе еднаш тргни го тој шаблон, НЕ ТИ Е МАЈЧИН МАКЕДОНСКИОТ, па и дијалект нека е, ама не ти е мајчи)
 
{{Babel-2|bg|mk}}
'''Овоj корисник сака да биде [[Македонци|Чистокравенчистокрвен Македонец]] и би дал сесѐ за да биде такав.таков, Ноно не зназнае каккако се влегнувавлегува во клубот.'''

Прегледник