Разлика помеѓу преработките на „Плебејци“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 18 бајти ,  пред 9 години
с
r2.7.1) (Бот Додава: nds:Plebejers
с (r2.7.1) (Бот Додава: ko:플레브스)
с (r2.7.1) (Бот Додава: nds:Plebejers)
 
[[az:Plebeylər]]
[[bs:Plebejci]]
[[bg:Плебеи]]
[[bs:Plebejci]]
[[ca:Plebs]]
[[cs:Plebej]]
[[ja:プレブス]]
[[no:Plebeier]]
[[nds:Plebejers]]
[[pl:Plebejusze]]
[[pt:Plebe]]
86.434

уредувања

Прегледник