ГНУ: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 53 бајти ,  пред 14 години
с
Бот Додаје: ia, no, zh Мења: nn
с (Бот Додаје: az, el, lv, sk, uz, vec, yi Брише: ia, vi, zh Мења: ar)
с (Бот Додаје: ia, no, zh Мења: nn)
[[hr:GNU]]
[[hu:GNU]]
[[ia:Projecto GNU]]
[[id:GNU]]
[[ilo:GNU]]
[[ms:GNU]]
[[nl:GNU]]
[[nn:GNU-prosjektet]]
[[no:GNU]]
[[pl:GNU]]
[[pt:Projecto GNU]]
[[vec:GNU]]
[[yi:GNU]]
[[zh:GNU]]
109.264

уредувања

Прегледник