Меѓународна година на хемијата: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
r2.7.1) (Бот Додава: th:ปีสากลแห่งเคมี
[проверена преработка][проверена преработка]
с (r2.7.1) (Бот Додава: fr:Année internationale de la chimie)
с (r2.7.1) (Бот Додава: th:ปีสากลแห่งเคมี)
[[sv:Kemiåret]]
[[ta:அனைத்துலக வேதியியல் ஆண்டு]]
[[th:ปีสากลแห่งเคมี]]
[[uk:Міжнародний рік хімії]]
86.434

уредувања

Прегледник