Прејди на содржината

Месна мрежа: Разлика помеѓу преработките

Додаден 11 бајт ,  пред 11 година
с
Бот Додава: uz:LAN
[проверена преработка][проверена преработка]
с (r2.7.2) (Бот Менува: ro:Rețea locală)
с (Бот Додава: uz:LAN)
[[no:Lokalnett]]
[[mhr:Верысе вапш]]
[[uz:LAN]]
[[pms:LAN]]
[[pl:Sieć lokalna]]
8.502

уредувања