ГНУ: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 6 бајти ,  пред 11 година
с
r2.7.1) (Бот Менува: bn:গনু
[проверена преработка][проверена преработка]
с (r2.7.1) (Бот Додава: bn:GNU)
с (r2.7.1) (Бот Менува: bn:গনু)
[[ar:جنو]]
[[az:GNU]]
[[bn:GNUগনু]]
[[bs:GNU]]
[[bg:ГНУ]]
24.517

уредувања

Прегледник