Разлика помеѓу преработките на „Корисник:Wikitanvir“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 28 бајти ,  пред 10 години
с
Бот Додава: pfl:Benutzer:Wikitanvir
с (Бот Додава: ab, ace, af, ak, als, am, an, ang, ar, arc, arz, as, ast, av, ay, az, ba, bar, bat-smg, bcl, be, be-x-old, bg, bh, bi, bjn, bm, bn, bo, bpy, br, bs, bug, bxr, ca, cbk-zam, cdo, ce, ceb, ch, chr, chy, ckb, co, cr, crh, cs, csb, cu)
с (Бот Додава: pfl:Benutzer:Wikitanvir)
[[pa:ਮੈਂਬਰ:Wikitanvir]]
[[pi:User:Wikitanvir]]
[[pfl:Benutzer:Wikitanvir]]
[[pag:User:Wikitanvir]]
[[pnb:User:Wikitanvir]]
24.517

уредувања

Прегледник