Разлика помеѓу преработките на „Епоха (астрономија)“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
Бот Додава: id:Epoch (astronomi)
с (Бот менува: Референци -> Наводи)
с (Бот Додава: id:Epoch (astronomi))
[[Категорија:Астрономски епохи| ]]
 
[[bg:Епоха (астрономия)]]
[[bs:Epoha (astronomija)]]
[[bg:Епоха (астрономия)]]
[[ca:Època (astronomia)]]
[[cs:Ekvinokcium]]
[[de:Epoche (Astronomie)]]
[[en:Epoch (astronomy)]]
[[eo:Epoko (astronomio)]]
[[es:Época (astronomía)]]
[[fieo:EpookkiEpoko (tähtitiedeastronomio)]]
[[fr:Époque (astronomie)]]
[[gl:Época (astronomía)]]
[[ko:역기점]]
[[hr:Epoha (astronomija)]]
[[id:Epoch (astronomi)]]
[[it:Epoca (astronomia)]]
[[ja:元期]]
[[ko:역기점]]
[[nl:Epoche (astronomie)]]
[[ja:元期]]
[[nn:Astronomisk epoke]]
[[pl:Epoka (astronomia)]]
[[ru:Эпоха (астрономия)]]
[[sh:Epoha (astronomija)]]
[[simple:Epoch (astronomy)]]
[[sk:Epocha (astronómia)]]
[[sl:Epoha (astronomija)]]
[[sr:Епоха (астрономија)]]
[[sh:Epoha (astronomija)]]
[[fi:Epookki (tähtitiede)]]
[[sv:Epok (tidpunkt)]]
[[uk:Епоха (астрономія)]]
86.434

уредувања

Прегледник