Промени

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 37 бајти ,  пред 12 години
с
[[pt:Órgão (anatomia)]]
[[ro:Organ]]
[[ru:Орган (биология)]]
[[sh:Organ (anatomija)]]
[[simple:Organ (anatomy)]]
109.264

уредувања

Прегледник