Разлика помеѓу преработките на „Самар (село)“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 2 бајти ,  пред 10 години
с
с (Бот: Промена на шаблон: Инфокутија Села во Егејска Македонија; козметички промени)
с (Бот Менува: bg:Самар (дем Воден))
[[Категорија:Села во Егејска Македонија]]
 
[[bg:Самар (Номдем ПелаВоден)]]
[[el:Σάμαρι Πέλλας]]

Прегледник