Разговор за шаблон:Основачи на ВМОРО

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

Знаме на МРО[уреди извор]

Не е знаме на МРО, затоа го остранив--Еден Македонец (разговор) 05:50, 30 мај 2016 (CEST)