Прејди на содржината

Предлошка:Катзанимање

Од Википедија — слободната енциклопедија
(Пренасочено од Предлошка:Кат занимање)
Класификација: Луѓе: По занимање: [[:Категорија:{{{Profession}}}|{{{Profession}}}]]: [[:Категорија:{{{Profession}}} по националност|По националност]]: {{{Nationality}}}
поврзано: [[:Категорија:{{{Country}}}|{{{Country}}}]]: [[:Категорија:{{{Nationality}}}|Луѓе]]: [[:Категорија:{{{Nationality}}} по занимање|По занимање]]: {{{Profession}}}

[[Категорија:{{{Nationality}}} по занимање|{{{Profession}}}]] [[Категорија:{{{Profession}}} по националност|{{{Nationality}}}]]