Податотека:Hro 20100105 2075802670.jpg

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Изворна податотека(1.000 × 667 пиксели, големина: 549 КБ, MIME-тип: image/jpeg)
Врска до Ризницата Ова е податотека од Ризницата на Викимедија и може да се користи на други проекти. Подолу е наведена содржината на нејзината описна страница.
Заедничката ризница е складиште на слободно-лиценцирани слики и снимки. И Вие можете да помогнете.

Опис[уреди]

Опис
Deutsch: Hanse Sail 2007 mit Blick vom SILO4
Датум
Извор сопствено дело
Автор Supersizer77

Лиценцирање[уреди]

Public domain Јас, праводржецот на ова дело, го предавам истото во јавна сопственост. Ова важи за целиот свет.
Во извесни земји ова не е правно изводливо. Во тој случај:
Дозволувам секому да го користи делово за било каква цел, без било какви услови, освен ако такви услови не ги налага законот.

Историја на податотеката

Стиснете на датум/време за да ја видите податотеката како изгледала тогаш.

Датум/времеМинијатураДимензииКорисникКоментар
тековна20:52, 3 август 2010Минијатура на верзијата од 20:52, 3 август 20101.000 × 667 (549 КБ)Supersizer77{{Information |Description={{de|1=Hanse Sail 2007 mit Blick vom SILO4}} |Source={{http://www.digitalframes.de}} |Author=Supersizer77 |Date=2007 |Permission= |other_versions= }} Category:Rostock

Податотекава се користи во следнава страница:

Глобална употреба на податотеката

Оваа податотека ја користат и следниве викија: