Википедија:Кориснички кутии/Телевизија

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на: содржини, барај

Телевизија[уреди]

ТВ Серии[уреди]


КОД РЕЗУЛТАТ ШТО ВОДИ ОВДЕ?

{{Корисник:КК/МонтиПајтон}}

Што води овде?

{{Корисник:КК/Firefly}}

firefly Тие не можат да му го одземат небото на овој корисник.
Што води овде?

{{Корисник:КК/Futurama}}

FUTU.svg Good news, everyone! Овој корисник ја гледа Футурама.
Што води овде?

{{Корисник:КК/саут парк}}

SP Овој корисник ги обожава South Park!.
Што води овде?

{{Корисник:КК/24}}

24DNTV.svg Џек Бауер прашува:
За кого работиш?!
Што води овде?