Шаблон:Јд-ЦИА

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на: содржини, барај
Public domain Оваа слика е предадена во јавениот домен бидејќи содржи материјали преземени од Книгата на факти на ЦИА.
Wfbcover.jpg