Final War

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Final War
ПотеклоКалифорнија, САД
ЖанровиRAC, Панк рок
ИздавачиPanzerfaust Records
Label 56
White Noise Records

Final War е американска RAC / Панк рок група од округот Оринџ, Калифорнија[1].

Дискографија[уреди | уреди извор]

Албум

Синглови & EPs

Надворешни врски[уреди | уреди извор]

Извори[уреди | уреди извор]