Шаблон:Шаблонски документ гледан директно

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Edit-paste.svg
Ова е страницата за документација на шаблон за {{Шаблонски документ гледан директно}}.
Не е наменет да се гледа директно. Доколку користи променливи, некои врски може да се прикажуваат како прекинати. Не ги променувајте овие променливи со кодови на имиња на страници или URL.

Видете Википедија:Страница за документација на шаблон за тоа како овој шаблон се користи.