Шаблон:TUR-D

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

[[Државен пат D{{{1}}} (Турција)|D-{{{1}}}]] Употреба: {{TUR-D|број}}