Шаблон:Starbox short

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Пред да направите било какви измени на овој шаблон, ве молиме прво да ги продискутирате вашите намери на страницата за разговор на ВикиПроект Астрономски објекти. Благодариме.


{{{name}}}
Податоци од набљудување
Епоха J2000.0 (ICRS)      Рамноденица J2000.0 (ICRS)
Соѕвездие
Ректасцензија
Деклинација


Поврзано[уреди извор]