Шаблон:SHN

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

 Света Елена, Вознесение и Тристан да Куња

Икона за документација Шаблонска документација

Опис

{{SHN}}

Става знаменце и викиврска за Света Елена, Вознесение и Тристан да Куња. Овој шаблон е пандан на {{flag|Света Елена, Вознесение и Тристан да Куња}}, но со стандардниот трибуквен државен код според ISO 3166-1 алфа-3 за земјата како кратенка за позгодно уредување.


Поврзано