Шаблон:Language with name/for

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

[[{{{2}}} јазик|{{{2}}}]] за {{{3}}}

Икона за документација Шаблонска документација[создај]