Шаблон:Jav

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

{{{1}}}


Шаблонов се става на текст напишан на јавански јазик, т.е. со јаванска азбука, која бара посебен фонт и големина на буквите.