Шаблон:ELL2

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

Keith Brown, уред (2005). Encyclopedia of Language and Linguistics (II издание). Elsevier. ISBN 0-08-044299-4. 

Икона за документација Документација за предлошка[создај]