Шаблон:Cycling data BMD

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Икона за документација Документација за предлошка

Шаблон:Cycling data BMD е собиралиште на внатрешни податоци, кој не треба да биде директно вклучен. Непосредно се користи од шаблонот {{ct}}.

Стандардни параметри

Име на параметар Вредност
линк од тимот БМЦ Дивилопмент Тим Име на главна статија (БМЦ Дивилопмент Тим)
име на тимот БМЦ Дивилопмент Тим

Варијации на име

Година Име
2013 БМЦ Дивилопмент Тим
2014 БМЦ Дивилопмент Тим
2015 БМЦ Дивилопмент Тим
2016 БМЦ Дивилопмент Тим
2017 БМЦ Дивилопмент Тим