Шаблон:Copyvio

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

{{Copyviocore |url= |month = октомври |day = 15 |year = 2019 |time = 07:45 |timestamp = 20191015074527}}

Икона за документација Шаблонска документација[создај]