Шаблон:Coor URL

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

http://tools.wmflabs.org/geohack/geohack.php?language=mk?pagename=%D0%A8%D0%B0%D0%B1%D0%BB%D0%BE%D0%BD:Coor_URL&params=

Икона за документација Документација за предлошка[создај]