Шаблон:Cite Appletons'

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на: содржини, барај

PD-icon.svg  се бара име на статија“. Еплтонова биографска енциклопедија на Америка. (1891). Њујорк: Д. Еплтон.

Икона за документација Шаблонска документација[создај]