Шаблон:BLM

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

 Свети Вартоломеј

Икона за документација Шаблонска документација

Опис

{{BLM}}

Става знаменце и викиврска за Свети Вартоломеј. Овој шаблон е пандан на {{flag|Свети Вартоломеј}}, но со стандардниот трибуквен државен код според ISO 3166-1 алфа-3 за земјата како кратенка за позгодно уредување.


Поврзано