Шаблон:ATF

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

 Француски Јужни и Антарктички Земји

Икона за документација Шаблонска документација

Опис

{{ATF}}

Става знаменце и викиврска за Француски Јужни и Антарктички Земји. Овој шаблон е пандан на {{flag|Француски Јужни и Антарктички Земји}}, но со стандардниот трибуквен државен код според ISO 3166-1 алфа-3 за земјата како кратенка за позгодно уредување.


Поврзано