Шаблон:--

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

Икона за документација Шаблонска документација[преглед] [уреди] [историја] [превчитај]


Вметнува знак тире (—) во текст.

Поврзано[уреди извор]