Шаблон:Хумор

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на: содржини, барај
Икона за документација Шаблонска документација[преглед] [уреди] [историја] [превчитај]

Употреба[уреди извор]

Овој шаблон никако не смее да се употребува во страници за статии, бидејќи тие не смеат да содржат нефактографски или неенциклопедиски статии. Only use it in other spaces such as Wikipedia namespace.

Видете исто така[уреди извор]