Шаблон:Фудбалски состав играч

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на: содржини, барај
Бр. Нац. Позиција Играч
{{country data {{{nat}}}|знамеикона/core|variant=|size=}} {{{name}}}
Бр. Нац. Позиција Играч
Икона за документација Шаблонска документација[создај]