Шаблон:Слика за бришење-опис

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето


Оваа слика е кандидат за брзо бришење. Може да биде избришана по седум дена по номинирањето.

Икона за документација Шаблонска документација[преглед] [уреди] [историја] [превчитај]
Оваа шаблонска документација е превметната од Шаблон:Слика за бришење-опис/doc [уреди]

Овој шаблон треба да се поставува на описи на слики во статии.

За да ја додадете оваа белешка, внесете {{Слика за бришење-опис|12 октомври 2019}} по описот.