Шаблон:СИЕ Пролет 2019

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Икона за документација Шаблонска документација

Шаблонов се става во страници за разговор на создадените статии вака:

{{СИЕ Пролет 2019 |корисник= име |тема= Сообраќај |тема2= Жени |тема3= Наука |земја= Бугарија |земја2= Полска |земја3= Естонија}}