Шаблон:Рецензија

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Икона за документација Шаблонска документација[преглед] [уреди] [историја] [превчитај]

Овој шаблон ги додава статиите во Категорија:Википедија:Барања за рецензија. Ве молиме, не го користете овој шаблон директно, туку ставете {{subst:РЕЦ}} на страницата за разговор на статијата која сакате да ја номинирате за рецензија.