Шаблон:Реден/th

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Икона за документација Шаблонска документација[преглед] [уреди] [историја] [превчитај]

Врши конверзија на цел број во ви, ри, ти или ми.