Шаблон:Рамка-шаблон

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

border="1" cellpadding="4" cellspacing="0" style="margin: 1em 1em 1em 0; background: white; border: 1px #aaa solid; border-collapse: collapse; font-size: 95%;"