Шаблон:Писмо/Гелско

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

{{{1}}}

Шаблонов е предвиден за наметнување на гелско писмо, доколку е воспоставено.


  • clo Gaelach